• 24/7 Online
  • +90 (551) 059 24 24 info@ritsahealthcare.com
  • Follow Us

Laminated Teeth

HomeLaminated Teeth

İmplant Diş Tedavisi

dental848x428
Ücretsiz fiyat teklifi alın veya tıbbi durumunuz hakkında başka bir soru sorun.

İmplant diş tedavisi, hem mevcut dişlerin korunmasının gerektiği durumlarda, hem de hareketli protez tutuculuğuna destek olabilmesi açısından sıklıkla başvurulan önemli tedavi alternatifleridir.

Çürük, travma, diş eti problemleri gibi sebeplerden dolayı meydana gelen diş kayıpları fonksiyonel, estetik ve konuşmaya dair birçok problemi de beraberinde getirir. Bu kayıplar sabit veya hareketli protezlerle tedavi edilebilir. Sabit bir protetik tedavide mevcut sağlıklı dişlere de müdahale edilmesi gerekebilir, hareketli protezler ise tutuculuk ve stabilite açısından her zaman hastaya beklediği konforu sunamayabilir.

Hastanın her zaman çene kemiği yapısı implant uygulamalarına uygun olmayabilir. Bu durumlarda implantın desteklenmesi için mevcut kemiğe hastanın kendisinden alınan veya suni olarak kullanılan kemik grefti destekleri yapılarak implantın uygulanması sağlanır.

Muhtelif nitelikte ve fiyatta implant çeşitleri mevcut bulunduğundan, hasta tarafından talep edilen implant, tedavi uygulamaları ve tedavi sürecine göre tedavi öncesi toplam fiyat hastaya bildirilecektir.

Kaplama

Porselen Kaplama

Diş teli

Chat with us on WhatsApp