• 24/7 Online
  • +90 (551) 059 24 24 info@ritsahealthcare.com
  • Follow Us

MİSAFİRLİK HİZMETLERİ

UÇAK BİLETİ REZERVASYON VE HAVA ALANI TRANSFERİ

Tedavi hizmetinden yararlanmak isteyen misafirler ve varsa refakatçileri, seyahat planlamasını yapar iken talep ettikleri takdirde uçak biletleri ve havaalanı transferi ve otel konaklama hizmetlerinden yararlanmak istediklerini belirtmeleri durumunda, uçuş tarihinde, tahmini varış saatine göre görevlendirilmiş RİTSAHEALTHCARE transfer yetkilisi tarafından havaalanında karşılanacak seçmiş oldukları otele transferleri yapılacaktır. Tedavi sonrası dönüş esnasında da aynı şekilde transfer işlemleri RİTSAHEALTHCARE tarafından sağlanacaktır.

Konaklama

Tedavi için tercih edilen Ülke/Şehir de anlaşmalı her zevke uygun konaklama alternatifleri bulunmaktadır. Tedavi amacıyla bizimle iletişime geçen misafirlerimiz ve refakatçilerine, Tedavi illerinde belirledikleri niteliklere uygun konaklama alternatifleri sunulacak, tercihdoğrultusunda otel rezervasyon işlemleri sağlanacaktır.

ŞEHİR VE BÖLGE TURLARI

Misafirler ve varsa refakatçilerine; tedavi sürecinde onları çok yormayacak şekilde moral ve motivasyon kaynağı olması, yeni yerler ve tatlar keşfetmeleri için talep ettikleri takdirde tedaviden arta kalan sürelerini ufak gezilerle renklendirmeleri için özel rehberli şehir, Alışveriş, tekne, gurme turları ve tatil paketleri organize edilecektir.

Chat with us on WhatsApp